vedení účetnictví, mezd a daňové evidence

O NÁS

Společnost J+M accounting s.r.o. je zavedená účetní firma. Brno, jako velké město, je sídlem mnoha živnostníků, různých firem, obchodních a výrobních společností. Mnoho z nich už dlouhá léta využívá naše služby. Nabízíme vám kompletní zpracování účetnictví, přičemž upřednostňujeme individuální přístup ke každému klientovi.

Výhodou osobního přístupu je dokononalá znalost specifik vašeho podnikání, a tím lepší výchozí pozice k řešení konkrétních problémů.  Z hlediska klienta je proto jednoznačně výhodnější dlouhodobá spolupráce. Čím více našich služeb využíváte, tím větší máme přehled a tedy i možnost příznivě ovlivnit vaše výdaje. Vyplatí se vám proto svěřit nám nejen běžné účetnictví, ale využít i další naše služby v oblastech, jako jsou daňové poradenství či mzdová agenda. Brno je možná plné účetních firem, my vám však nabízíme profesionální a vysoce kvalifikované služby - spolupracujeme také s auditory a daňovými poradci. Naším cílem je vaše spokojenost!

 

PROČ PRÁVĚ ÚČETNÍ FIRMA BRNO J+M ACCOUNTING?

  • Komletní zpracování účetnictví, mzdová agenda - Brno i další regiony.
  • Data zpracováváme v ekonomickém systému - Helios.
  • Disponujeme zázemím odborníků s dlouholetou praxí v oboru.
  • Pravidelná školení odborníků se zaměřením na legislativní změny.
  • Individuální přístup ke klientům - prioritou je osobní kontakt.
  • Zkušenosti se zahraniční klientelou.
  • Spolupracujeme s mezinárodní auditorskou a poradenskou firmou BDO.

 

Potřebujete kompletní zpracování účetnictví? Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontakt

J+M accounting s.r.o.

jmac@jmac.cz

Lazaretní 4298/11a
Brno Židenice
615 00

mob. 731 112 952
tel./fax: 543 235 430

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode